Spoločnosť .elisio.com s. r. o. bola založená v roku 2003 za účelom poskytovania služieb v oblasti digitálnych a informačných technológií, dodávok programového vybavenia a prípadných úprav programov, administrátorských prác v sieti Internet, realizácie pripojenia do celosvetovej siete Internet a pripojenia na príjem satelitnej televízie.

Naše stránky slúžia aj ako obchodno-informačný portál digitalcentrum.sk ktorý vznikol na základe poskytnutia komplexných informácií v oblasti "DIGITÁLNYCH TECHNOLÓGIÍ" na slovenskom Internete. Na týchto stránkach Vám ponúkame informácie a technické parametre nových produktov ako aj starších modelov. Systém sme navrhli tak, aby bol prehľadný aj pre menej zdatných návštevníkov. Pri myšlienke, ako Vám najlepšie ponúknuť čo najprehľadnejšie vlastnosti produktu, sme volili najkomplexnejšie informácie a jednoduché ovládanie. Na týchto stránkach Vám ponúkame širokú ponuku zariadení pre digitálny príjiem, recenzie, digitálne informácie, opisy noviniek, históriu a profily významných osobností, udalostí a miest.

Zákazníci a ich potreby sú u nás stále na prvom mieste, preto sa im snažíme dať čo najviac svojich znalostí a skúseností. K našim prioritám patria vysoká úroveň poskytovaných služieb, priama otvorená komunikácia so zákazníkmi a využívanie progresívnej projektovej metodológie.

Latest From Our Blog

What Our Clients Say About Us

testimonial"Vestibulum malesuada sem sed ipsum aliquet pharetra vulputate eget nunc. Cras enim ipsum, viverra non posuere eu, commodo et odio."

O spoločnosti

This is just a sample text that should be replaced. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

Lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus.

Kontakt

Mapa ako k nám


View Larger Map